Salloni i hapur nga e Hëna deri të Shtunën. Telefon: (049) 577 567

Email Direkt

Për çdo informatë dhe interes, mos hezotoni të na kontaktoni direkt edhe përmes email adreses, agjendët tanë janë gjithmonë të gatshëm tju përgjigjen pyetjeve tuaja.

Kontakte të shpejta

marker
Showroom
Rruga Pashko Vasa Nr 17 Gjakova, Kosovo 50000