Salloni i hapur nga e Hëna deri të Shtunën. Telefon: (049) 577 567
BRENDET MË TË NJOHURA TË VETURAVE

Mbi 80+ Vetura të shitura në vit

Ekipi ynë është gjithmonë në gadishmëri për rekomandime profesionale rreth përzgjedhjes së vetures.

LIDER NË SHITJE TË VETURAVE

Veturat më të njohura... vetëm tek ne!

KUALITET I GARANTUAR

Secila veturë i nënshtrohet Një kontrolli të rrept!

Proefesionalist të trajnuar

Stafi ynë zgjedh gjithmonë më të mirën për klientelën tonë.

Me garancion në kualitet

Të gjitha veturat i nënshtrohen një kontrolle të rrept teknike përpara se të shiten.

Mënyra të pageses

Nëse nuk i ke parat në dorë, ne kemi edhe bashkpunim të ngushtë me Raiffeisen bank - leasing e cila kryen deri 70% të pagesës për ju.

Kush jemi ne

Mirësevini tek

Autosalloni Ideali- S

Autosalloni Ideali S ju sjell markat më të njohura të Veturave me qmimet më të volitshme, mbi të gjitha me një kualitet të garantuar.
Të gjitha veturave tona i nënshtrohen një kontrolli të detajuar, në mënyrë që klientët tanë të ndahen gjithmone të kënaqur dhe të jenë të sigurtë në ngasje.
Ju mirëpresim në çdo kohë.

img

Veturat e fundit

<%enets_saml['collections']['statusi']['en']%>
img
<%enets_saml['collections']['title']['en']%>
  • Dyer: <%enets_saml['collections']['dyer']['en']%>
  • Marshi: <%enets_saml['collections']['marshi']['en']%>
  • Viti: <%enets_saml['collections']['viti']['en']%>
  • Kubikazha: <%enets_saml['collections']['kubikazha']['en']%>
Autosalloni Ideali - S

Agjentët tanë

img

Njihuni me Xhemajlin, një njohës i shkëlqyer i makinave të markave të ndryshme. Xhemajli është gjithmonë i gatshëm të ofroj njohoritë dhe eksperiencën e tij për përzgjedhjen ideale të veturës tuaj. Me profesionalizëm të lartë ne bëjmë sygjerimet adekuate për ju.


Kontakt Direkt: +383 49 577 567

Xhemajl Selmanaj
Shitës/ Agjent